Futaba logo

EDI služby pro Futaba Czech s.r.o.


Komplexní řešení integrace EDI

Feature Icon

EDI komunikace

Feature Icon

EDI integrace

Automated manufacturing at Futaba

Situace

Společnost Futaba Czech, s.r.o. dlouhodobě využívala řešení Gentran Server spravované doposud přímo z Japonska, což přinášelo komplikace v modifikaci EDI překladových šablon s přímým zápisem do / z databáze, a to zejména v okamžiku připojování nových obchodních partnerů.
S jednotlivými partnery společnost Futaba využívá převážně přímé komunikační kanály nebo kanály zprostředkované mateřskou společností v Japonsku, což také přinášelo občasnou nespolehlivost.

Řešení

Společnost Futaba Czech, s.r.o. se rozhodla pro širší využití služeb společnosti EDITEL, a to jak v oblasti připojování nových obchodních partnerů, která zahrnuje zejména přípravu příslušných EDI překladových šablon, tak i realizaci komunikace. I vzhledem k dosavadní absenci universálního komunikačního kanálu se společnost rozhodla využít integrační platformu eXite společnosti EDITEL, zejména pro EDI komunikaci se společností TPCA.

Benefity EDI pro Futaba

 • Pružnější servisní a implementační podpora v lokálním jazyce
 • Využití know-how dodavatele při rozvoji EDI komunikace

Dlouhodobě jsme využívali řešení spravované přímo z Japonska, což občas komplikovalo hlavně připojování nových obchodních partnerů. Rozhodli jsme se pro širší využití služeb společnosti EDITEL, a to jak v oblasti připojování nových obchodních partnerů, tak i realizaci komunikace. Vzhledem k dosavadní absenci universálního komunikačního kanálu jsme rozhodli využít integrační platformu eXite společnosti EDITEL.
Martin Cveček, vedoucí IT oddělení

EDITEL řešení pro Futaba

 • Integrační platforma eXite ve spojení s EDI řešením Gentran:Server
 • EDI komunikace s obchodními partnery zahrnuje výměnu následujících zpráv:
  • DELJIT (Just-In-Time odvolávka)
  • DELFOR (Výrobní odvolávka)
  • INVOIC (Faktury)
  • DESADV (Dodací listy)
Futaba production plant

O společnosti

Futaba Czech, s.r.o. byla postavena jako zatím jediný závod japonské Futaby Industrial Co., Ltd. v kontinentální Evropě. Společnost Futaba Industrial Co., Ltd byla založena v roce 1945 a v současné době má pobočky také v Číně, USA, či Anglii a zaměstnává přibližně 900 lidí. Havlíčkobrodský podnik vznikl v roce 2004. Zabývá se výrobou automobilových dílů a mezi jeho zákazníky patří významné firmy, jako je TPCA (Česká republika), TMMF (Francie) a MSC (Maďarsko). Společnost se zaměřuje na dosažení nulové zmetkovitosti, 100% dodávek a zároveň nulové úrazovosti. I díky těmto cílům se Futaba Czech, s.r.o. stala silnou firmou s bezpečným pracovním prostředím a jasnou budoucností. Celosvětovým mottem firmy je: „Kvalitní výrobky za nižší cenu”.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.