Panasonic Automotive logo

EDI integrace pro panasonic

Inovativní řešení pro automobilový průmysl

Feature Icon

EDI komunikace

Feature Icon

EDI integrace

EDI at Panasonic Automotive

Pobočka společnosti Panasonic Automotive Industrial Systems Europe sídlící ve východočeských Pardubicích zaměstnává více než 1300 osob a třikrát získala ocenění jako nejlepší zaměstnavatel v regionu. Zároveň je ale průkopníkem v oblasti rozvoje technologické základny pro zajištění hladkého průběhu elektronické výměny dat (EDI) s obchodními partnery. Panasonic je totiž v České republice vůbec první firma z automobilového průmyslu, která se rozhodla zavést IBM Sterling B2B Integrator.

Původně Panasonic Automotive Systems Czech plánovala, že pouze zmodernizuje své stávající systémy pro integraci procesů. Podrobná analýza však ukázala, že tento postup by byl příliš náročný a drahý. Proto si společnost vybrala řešení zcela nové – systém IBM Sterling B2B Integrator, distribuovaný společností EDITEL, která pro Panasonic již zajišťuje služby v oblasti EDI. Specialisté EDITELu převzali i implementaci celého projektu. Postarali se o to, aby migrace systémů proběhla efektivně, plynule a naprosto bez problémů.

Systém IBM Sterling B2B Integrator umožňuje bezpečnou integraci složitých B2B procesů, na nichž se podílí několik obchodních partnerů. Toto řešení je obzvláště vhodné pro automobilový průmysl, kde se na integraci B2B procesů kladou vysoké nároky. Umožňuje totiž snadné propojení obchodních partnerů při zachování vysoké úrovně transparentnosti a nákupních procesů. Firmy podílející se na procesech si mohou bezpečně a automaticky vyměňovat objednávky, avíza o odeslání zboží, faktury a mnoho dalších druhů obchodních dokladů. Veškeré kroky jsou přitom kdykoliv dohledatelné. Všechny doklady lze navíc zpracovat v podnikovém ERP systému.
Jan Molnár, vedoucí projektu za českou pobočku EDITELu

EDI V panasonic

 • EDI komunicace
 • EDI Integrace
 • Implementace procesů:
  • ORDERS
  • INVOIC
  • DESADV
  • ORDCHG
  • ORDRSP

Benefity V panasonic

 • Rostoucí počet zpráv a výkazů, který UNIQA musí posílat České národní bance, vyžadoval nové řešení pro reporting
 • EDITEL v podobě systému GenStat nabízí výkonné řešení pro generování a odesílání sestav, které banky a pojišťovny musí povinně zasílat do ČNB
 • Zprávy se generují automaticky z dat uložených ve firemním informačním systému
 • Aplikace automaticky nahrává a zpracovává nové požadavky ze strany ČNB
Get connected to Panasonic Automotive

O společnosti

Panasonic Automotive Systems Česká s. r. o. je výrobní závod a inženýrské centrum, které se nachází v Pardubicích, České republice. Společnost je členem divize Panasonic Panasonic Industrial and Automotive System a reprezentuje vývojovou a výrobní základnu v rámci EMEA. Společnost dodává moderní produkty a řešení v oblasti infotainmentu, hnacích jednotek, ADAS (asistenční systémy řízení) stejně tak audio systémů a zpětných kamer do vozů Audi, Daimler, Ford, GM, Honda, Porsche, Renault, Suzuki, Toyota, VW.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.