VAŠI SPECIALISTÉ NA EDI V ODVĚTVÍ AUTOMOTIVE

EDITEL, mezinárodní poskytovatel EDI služeb s významným zastoupením v regionu střední a východní Evropy, a TELEDIN, česká společnost specializující se na EDI technologie, které je členem skupiny EDITEL, společně provozují kompetenční centrum se zaměřením na automobilový a výrobní průmysl. Obě společnosti spojily své síly a více než 30 let zkušeností z různých průmyslových odvětví, aby zajistily špičková řešení EDI, která posouvají automatizaci a integraci procesů na další úroveň. Tento přístup je pro dodavatelský řetězec v odvětví automotive klíčový a pro klienty, bez ohledu na jejich velikost, představuje rozhodující konkurenční výhodu.

Specialisté ze společností EDITEL a TELEDIN mají hluboké znalosti standardů a procesů specifických pro automobilový a výrobní průmysl. Díky těmto odborným znalostem a zkušenostem mohou naši klienti a partneři čerpat z výhod, které přinášejí profesionální a zákaznicky orientované služby EDI, integrace i implementace webového EDI. Můžete nám důvěřovat při realizaci jakéhokoli konceptu a řešení, které zahrnuje automatizaci moderního automobilového dodavatelského řetězce.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍCE O NAŠÍ PRÁCI?

Podívejte se na naše EDI projekty v odvětví automotive.

Contact Icon

Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás

Contact EDITEL
Jan Molnár EDITEL

Jan Molnár
Sales Manager

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.