Silon logo

EDI PRO silon s.r.o.

Integrovaná EDI komunikace

Feature Icon

EDI komunikace

Feature Icon

EDI integrace

EDI at Silon

Před startem prvního EDI projektu se společností EDITEL v roce 2018 společnost SILON nevyužívala žádné EDI řešení. V souvislosti s požadavky společnosti na plnou integraci se
systémem JDE bylo zvoleno řešení od společnosti EDITEL. Implementace započala v prvním kvartálu roku 2018 s obchodním partnerem Ideal Automotive a následně bude pokračovat i s dalšími obchodními partnery.

Řešení

Navrhované řešení je založeno na použití služeb clearingového centra VANCCF. Služba CCF nabízí transakční, konverzní a databázové služby. Pojetí clearingového centra CCF možňuje přímé propojení s vnitropodnikovým informačním systémem zákazníka. Zabezpečuje komunikaci na bázi struktur EDIFACT, ODETTE, VDA, XML, SAP IDoc, LCS Helios, SMS, apod., a to vše po veřejných datových (včetně Internetu) sítích. Řešení je navrženo na EDI komunikaci s partnerem Ideal Automotive pro výměnu zprávy VDA4913 (dodací list) a VDA4905 (odvolávka) a s konverzí do/z formátu inhouse JDE. Ve firmě SILON je instalován komunikační konektor
EDIREX, který umožňuje vyměňovat zprávy s virtuální schránkou SILONU v CCF. Rozhraní s komunikátorem EDIREX ve firmě SILON jsou sdílené adresáře. V CCF se přijmou/odešlou standardní EDIFACT (VDA) zprávy partnerů SILONu. Konverze do/z inhouse formátu JDE se provádějí na základě speciálně vyvinutých a pokročilých konverzních pravidel.

Společnost EDITEL CZ nám navrhla konstruktivní řešení pro komunikaci s naším partnerem IDEAL Automotive, které je přímo propojené s naším informačním systémem. Do budoucna
počítáme s připojením našich dalších obchodních partnerů, kde využijeme dlouholetých zkušeností kvalifikovaných konzultantů z EDITELu.
Pavel Vítek, Vedoucí oddělení IT / CIO

EDITEL řešení pro SILON

 • Přímé propojení s informačním systémem SILONu
 • Tradiční EDI komunikace pro výměnu zpráv:
  • VDA4905 (odvolávka)
  • VDA4913 (dodací list)
 • Zabezpečená komunikace:
  • EDIFACT
  • ODETTE
  • VDA…

Benefity EDI pro SILON

 • Přehledné provázání jednotlivých zpráv obchodní výměny
 • Úspora času a financí
 • Snížení potencionálních chyb (není nutný ruční zápis)

O společnosti

SILON je předním výrobcem technických kompaundů a polyesterových střiží. Nabízí širokou řadu produktů a technickou asistenci. Individuální přístup k vývojovým projektům činí ze SILONu více než jen výrobce plastových materiálů. SILON zahájil své působení v roce 1950 a svůj obchodní model neustále zaměřuje směrem k inovacím a klientům. V dnešní době SILON zásobuje své klienty v Evropě, Asii, Africe, Severní Americe a Austrálii.

Aktivujte si prosím soubory cookie v nastavení prohlížeče pro plný rozsah této webové stránky.
"V současné době používáte starší verzi prohlížeče, která způsobuje potencionální chyby zabezpečení a znižuje uživatelský komfort.
learn how to easily update your browser.